Zpět

Startup Camp

Prázdninová škola podnikání pro studenty SŠ a VŠ.
Startup Camp
Jsi student a podnikání tě magicky přitahuje? Máš v hlavě nápad a potřebuješ pomoc s jeho rozjezdem? Tak to se musíš přihlásit na náš studentský Startup Camp. Díky ní totiž potkáš partu stejně naladěných lidí, prožiješ šest dnů plných výzev, setkání s inspirativními lidmi, zážitků a osobního rozvoje. Zjistíš, jak vypadá startupové prostředí zblízka, posuneš svůj nápad dál a možná že najdeš parťáky, kteří do toho půjdou s tebou. A když to všechno zvládneš, můžeš od nás na konci dostat i pět tisíc na další podnikatelský krůček. A třeba to bude tvůj první krok na cestě k velkému podnikání. 

Forma podpory:

Účastníky čeká intenzivní program plný výzev, setkávání s vrstevníky i inspirativními lidmi, zážitků a osobního rozvoje. Máte ve třídě studenty, pro které by mohl být program zajímavý? Doporučte jim účast v tomto vzdělávacím programu.

Pro koho je služba určena:

Studentům SŠ a VŠ z jihomoravského kraje ve věku 15-23 let, kteří si chtějí vyzkoušet práci na vlastním projektu, týmovou spolupráci, potrénovat svou kreativitu a vyzkoušet si podnikání nanečisto

Více informací:

Detailní informace, harmonogram a přihlášku najdete na webstránce JIC

Kdo vás službou provede?

Kristina Unčovská
Kristina Unčovská
Kristina má v JICu na starosti zejména rozvoj podnikavosti na vysokých školách. Pro brněnské univerzity připravuje semestrální předměty, které studentům představují svět podnikání. Kromě toho se také věnuje organizaci vícedenní rozvojové akce pro mladé lidi s názvem Prázdninová školy podnikání. Znát ji můžete i z pořadu JICfluencer, v němž společně se svým psem Denym pravidelně představuje mladé aktivní podnikavce a jejich inspirativní příběhy.

Nevíte, jestli je služba vhodná právě pro vás? Dejte nám vědět a my vám poradíme.

Máte zájem o tuto službu? Obraťte se přímo na našeho odborníka.

Kristina Unčovská
Kristina Unčovská

Další služby