Zpět

Letní škola podnikavosti se blíží

Načerpejte inspiraci na třídenní Letní škole podnikavosti, která se uskuteční 21.–23. srpna 2024 na pracovišti Lipky Kamenná.

Letní škola podnikavosti se blíží

Těšte se na zážitky, zajímavé osobnosti ze světa podnikavosti i sdílení zkušeností. Letní škola je určena všem vyučujícím, kteří se o podnikavost zajímají a chtějí se inspirovat, jak ji zavést do výuky. Po absolvování letní školy budete vědět, jak pracovat s nápadem, jak učit kreativně a vést vaše žáky k podnikavosti.
 

Jste vystudovaní P-koordinátoři nebo absolventi jedné z předchozích Letních škol podnikavosti? Akce není určena primárně pro vás, protože se některá témata mohou opakovat. Ale pokud máte potřebu si téma znovu osvěžit, zúčastnit se můžete.


Co na letní škole zažijete?


Dozvíte se, proč se bez výchovy

k podnikavosti v budoucnu neobejdeme. Zkusíte si drobničky použitelné ve výuce

a získáte inspiraci i na větší projekty

O know how se s vámi podělí lektoři z Lipky, mladí podnikatelé i pedagogové a pedagožky.

 Díky zbrusu nové šifrovací hře objevíte tajemná zákoutí Kamenné kolonie. A na příběhu autorů této hry, firmy Cryptomania zjistíte, jak se dá přetavit koníček v podnikání.

Prozkoumáte kreativní hub KUMST, inspirativní prostor v srdci Brna.
 


Pozvali jsme také zajímavé hosty a hostky:

Libor Hoření úspěšně podniká od 17 let. Ukáže vám, že podnikání, inovace a dobro mohou jít ruku v ruce. Čekání na Letní školu si můžete zpestřit jeho skvělou TEDx přednáškou

Veronika Šancová z Prototýpků vám ukáže, jak ve výuce prakticky podpořit kreativitu.

Další inspirace