Zpět

Letní škola podnikavosti

Pro ty, kdo mají chuť obohatit svoji výuku o podnikavé aktivity.
Letní škola podnikavosti
Letní škola podnikavosti je třídenní restart plný inspirace.

Na zážitkové letní škole vás čeká setkání se studenty, inspirativními učiteli, mladými podnikateli a dalšími zajímavými osobnostmi z oblasti výchovy k podnikavosti. Vyzkoušíte si také nízkoprahové aktivity, které je možné zavést do výuky. Prostor je na sdílení ve skupině i sebereflexi. Letní škola zkrátka dobije tělo energií a hlavu nápady.

Cílem akce je dát vám nejen tipy na konkrétní metodiky a aktivity, ale hlavně vás podpořit a posílit vaši chuť na změnu.


Formy podpory:

Akce je primárně zážitková, teoretické bloky jsou pouze okrajové.


Pro koho je služba určena:

Akce je určena pro pedagogy základních i střední škol, kteří mají chuť obohatit svoji výuku o podnikavé aktivity.


V létě 2024 se letní škola neuskuteční.

Těšíme se na další ročník!

Kdo vás službou provede?

Barbora Dvořáková
Barbora Dvořáková
Bára má na starosti mezinárodní program Ekoškola, podílí se na kurzu JICskill a potkáte se s ní také na Letní škole podnikavosti. Kromě toho, že je ponořená do podnikavosti na Lipce, rozvíjí také své vlastní podnikání. Pomocí interpretace místního dědictví hledá cesty, jak vzbudit v lidech lásku k místům kde žijí a která navštěvují. Také ji moc baví dobrodružství, která může podnikat se svými dětmi. Když má chvíli volna, najdete ji na horách, na kole, na vodě, v sauně nebo v kavárně.
Hana Šolcová
Hana Šolcová
Hanka pátrá po příkladech z praxe, kde se podnikavosti daří a dává o tom světu vědět prostřednictvím webu Podnikavá mysl. Několik let působila na základní škole jako koordinátorka podnikavosti. Je ráda za příležitost potkávat se s podobně naladěnými lidmi a nabízet jim podporu při jejich cestě za výchovou k podnikavosti. Ale jak říká, podnikavé už k nám děti přicházejí. Je na nás, abychom se na nich příliš nepoznamenali.

Nevíte, jestli je služba vhodná právě pro vás? Dejte nám vědět a my vám poradíme.

Máte zájem o tuto službu? Obraťte se přímo na našeho odborníka.

Barbora Dvořáková
Barbora Dvořáková
metodička, pedagogická pracovnice

Další služby