Zpět

Letní škola podnikavosti pro učitele

Pro ty, kdo mají chuť obohatit svoji výuku o podnikavé aktivity.
Letní škola podnikavosti pro učitele
Letní škola podnikavosti je třídenní restart plný inspirace.

Na zážitkové letní škole vás čeká setkání se studenty, inspirativními učiteli, mladými podnikateli a dalšími zajímavými osobnostmi z oblasti výchovy k podnikavosti. Vyzkoušíte si také nízkoprahové aktivity, které je možné zavést do výuky. Prostor je na sdílení ve skupině i sebereflexi. Letní škola zkrátka dobije tělo energií a hlavu nápady.

Cílem akce je dát vám nejen tipy na konkrétní metodiky a aktivity, ale hlavně vás podpořit a posílit vaši chuť na změnu.

Formy podpory:

  • Akce je primárně zážitková, teoretické bloky jsou pouze okrajové.

Pro koho je služba určena:

Akce je určena pro pedagogy základních i střední škol, kteří mají chuť obohatit svoji výuku o podnikavé aktivity.


Termín: 21.–23. srpna 2024

Místo konání: Lipka – pracoviště Kamnenná, Kamenná 20, 639 00 Brno

Přihláška
Cena: bude upřesněna na jaře 2024

 

 

Kdo vás službou provede?

Barbora Dvořáková
Barbora Dvořáková
Bára má na starosti mezinárodní program Ekoškola, podílí se na kurzu JICskill a potkáte se s ní také na Letní škole podnikavosti. Kromě toho, že je ponořená do podnikavosti na Lipce, rozvíjí také své vlastní podnikání. Pomocí interpretace místního dědictví hledá cesty, jak vzbudit v lidech lásku k místům kde žijí a která navštěvují. Také ji moc baví dobrodružství, která může podnikat se svými dětmi. Když má chvíli volna, najdete ji na horách, na kole, na vodě, v sauně nebo v kavárně.
Hana Šolcová
Hana Šolcová
Hanka pátrá po příkladech z praxe, kde se podnikavosti daří a dává o tom světu vědět prostřednictvím webu Podnikavá mysl. Několik let působila na základní škole jako koordinátorka podnikavosti. Je ráda za příležitost potkávat se s podobně naladěnými lidmi a nabízet jim podporu při jejich cestě za výchovou k podnikavosti. Ale jak říká, podnikavé už k nám děti přicházejí. Je na nás, abychom se na nich příliš nepoznamenali.

Nevíte, jestli je služba vhodná právě pro vás? Dejte nám vědět a my vám poradíme.

Máte zájem o tuto službu? Obraťte se přímo na našeho odborníka.

Barbora Dvořáková
Barbora Dvořáková
metodička, pedagogická pracovnice

Další služby