Zpět

Workshop pro žáky

Když chcete, tak můžete. Podnikavý je úplně každý..
Workshop pro žáky
Nechte žáky skočit rovnýma nohama do podnikavých aktivit a dát jim šanci rozvíjet své podnikavé dovednosti. Ozvěte se nám a domluvíme se na workshopu, který padne na míru vaší třídě.

Workshop je určen pro žáky 2. stupně ZŠ. 

WORKSHOP PRO TŘÍDU NEBO SKUPINU ŽÁKŮ (4 x 45 minut)

Jak přetavit problémy v nápady a výzvy? Celá třída si vyzkouší zmapovat své okolí a najít cesty, jak ho zlepšit. Ve skupinách si projdou jednoduchým procesem plánování. Řekneme si, co je to podnikavost a proč se bez ní v budoucnosti neobejdeme. A také to, jak mohou podnikaví lidé měnit svět.

Cena: 8 000 Kč

Dva lektoři.
Platí pro skupinu do 30 žáků.
​​V ceně je zahrnut celkový čas trvání workshopu, včetně přípravy pomůcek a času na cestu.
Nabídka platí pro školy v Jihomoravském kraji, v jiných regionech po předchozí domluvě.
Lze zahrnout do šablon Inovativní vzdělávání žáků.

 

Kdo vás službou provede?

Barbora Dvořáková
Barbora Dvořáková
Bára má na starosti mezinárodní program Ekoškola, podílí se na kurzu JICskill a potkáte se s ní také na Letní škole podnikavosti. Kromě toho, že je ponořená do podnikavosti na Lipce, rozvíjí také své vlastní podnikání. Pomocí interpretace místního dědictví hledá cesty, jak vzbudit v lidech lásku k místům kde žijí a která navštěvují. Také ji moc baví dobrodružství, která může podnikat se svými dětmi. Když má chvíli volna, najdete ji na horách, na kole, na vodě, v sauně nebo v kavárně.
Hana Šolcová
Hana Šolcová
Hanka pátrá po příkladech z praxe, kde se podnikavosti daří a dává o tom světu vědět prostřednictvím webu Podnikavá mysl. Několik let působila na základní škole jako koordinátorka podnikavosti. Je ráda za příležitost potkávat se s podobně naladěnými lidmi a nabízet jim podporu při jejich cestě za výchovou k podnikavosti. Ale jak říká, podnikavé už k nám děti přicházejí. Je na nás, abychom se na nich příliš nepoznamenali.

Nevíte, jestli je služba vhodná právě pro vás? Dejte nám vědět a my vám poradíme.

Máte zájem o tuto službu? Obraťte se přímo na našeho odborníka.

Hana Šolcová
Hana Šolcová
metodička podnikavosti

Další služby