Zpět

Kreativní zápisník pro učitele

"Volání Brna" je novou pomůckou pro pedagogy, kteří chtějí kreativně učit o místě, ve kterém s žáky žijí. A to nejen o Brně! 

Kreativní zápisník pro učitele
V zápisníku si můžete přečíst komiks, který se inspiroval projekty studentek a studentů z Ekogymnázia, díky kterým zlepšují veřejný prostor. Komiks má název Ode zdi ke zdi.
Co se dá udělat s ošklivou šedivou zdí? Jak sami uvidíte, na cestě od nápadu k dokončení je čekala řada překážek. Ale naši podnikaví superhrdinové zatnuli zuby.

Komiks je součástí nové publikace VOLÁNÍ BRNA, aneb malé nápady pro velké město
Tento kreativní zápisník vydal Magistrát města Brna s cílem podpořit školy zapojující se do projektu participativního rozpočtu do škol. Svým obsahem je však univerzálně platný pro jakékoliv místo či město, a tak jej doporučujeme všem podnikavým dětem i jejich učitelům.

S tímhle pestrým a hravým kreativním zápisníkem objevíte město, ve kterém žijete. A také zjistíte, jak ho sami můžete ovlivnit.

Podnikavost a rozvoj tak můžete krásně dostat z lavic do ulic města. Je to velká zábava a dobrodružství. A také investice do budoucnosti dětí i míst, ve kterých žijeme.

Další inspirace