Zpět

Co nám nadělila letní škola podnikavosti

Pojďte se podívat, co se všechno během pěti dní povedlo.
Co nám nadělila letní škola podnikavosti
Letní škola podnikavosti je za námi. Hlavní organizátoři Bára Dvořáková a Kuba Opršal připravili skutečně bohatý a pestrý program s cílem zakořenit téma výchovy k podnikavosti do všech podnikavých myslí Kadlcova mlýna.

 
Přinášíme vám krátké, za to velmi koncentrované sdílení od Báry a několik fotografií od Kuby.
 

Pštros na Kadlcově mlýně se nestačil divit aneb malá fotoreportáž z letní školy podnikavosti


Sešlo se na ní 19 báječných a kreativních paní učitelek, které by se hravě mohly uplatnit například v marketingu, divadle nebo rozjet vlastní podnikání. A také řada podnikavých lektorů. Jinak to byla smršť nápadů, sdílení, žonglování, superhrdinů, šílených komiksů a dalších kreativních drobniček. Našel se ale i čas pro sebe, na jógu, reflektivní deníček a výlet na koloběžce za dávným podnikavým příběhem na Kaprálův mlýn. Inspirovali nás mladí podnikatelé i prostředí KUMSTu.
 
Zkrátka - dobili jsme tělo energií a hlavu nápady.A co letní škola podnikavosti nadělila nám? Další velmi motivované a zapálené paní učitelky, které samy přišly na to, že spoustu aktivit, které podporují podnikavé dovednosti, už dávno na školách dělají. Načerpaly nejen nové možnosti dalšího rozvoje v této oblasti, ale také získaly kontakty na další stejně naladěné parťačky.
 
Jaké větší nadělení si přát?

Letní škola podnikavosti 2022

Další inspirace