Zpět

Lipka získala za platformu Podnikavá mysl ocenění

Stali jsme se držiteli ocenění v kategorii Podpora podnikavého ducha.
Lipka získala za platformu Podnikavá mysl ocenění

V rámci sedmnáctého ročníku Evropské ceny za podporu podnikání jsme získali ocenění v kategorii Podpora podnikavého ducha na národní úrovni. V kategorii jsou "oceněny iniciativy na národní, regionální nebo místní úrovni zaměřené na podporu podnikatelského myšlení, zejména mezi mladými lidmi a ženami."

 

Podnikavost chápeme jako sadu dovedností potřebných pro život v rychle se měnících podmínkách v občanské, profesní i osobní sféře. Například pěstování sebedůvěry, získávání povědomí o svých silných a slabých stránkách, posilování vůle i odvahy zdravě riskovat, rozvíjení etických zásad nebo vědomí odpovědnosti a sociálního soucitu. 

 

Platforma Podnikavá mysl podporuje pedagogy při výchově podnikavých žáků v Jihomoravském kraji.
Certifikát z českého kola EEPA jsme již obdrželi, zároveň jsme byli pozváni v listopadu do španělského Bilbaa na setkání SME, na kterém budou slavnostně vyhlášeny výsledky celoevropského kola. Kromě toho setkání nabízí množství panelů a workshopů, které propojují podnikavost a udržitelnou budoucnost, vše pod záštitou předsednictví Španělska v radě Evropské unie. Ocenění uděluje Evropská komise a vybírá ze všech výherců národních kol v dané kategorii a zároveň vybírá celkového vítěze.

 


 

Tak nám držte dál palce v celoevropském kole.

Další inspirace