Zpět

Soutěž & Podnikej aneb Probuďte ve třídě podnikavého ducha

Zapojte své studenty a motivujte je k vyplnění přihlášky. Sledujte, jak se váš tým probije až do republikového finále.
Soutěž & Podnikej aneb Probuďte ve třídě podnikavého ducha
Zapojte své studenty do Soutěž & Podnikej – mimoškolního programu, který pod záštitou MŠMT a Hospodářské komory České republiky organizuje Nadační fond vzdělávání a podnikání. Program se ve spolupráci s Jihomoravským krajem podílí na výchově silné generace podnikavé mládeže.

Soutěž žákům umožňuje realizovat ve spolupráci s odborníkem jejich nápad a rozvinout podnikatelské myšlení. Nápady soutěžících každoročně zasahují do mnoha oborů – vzdělávání, zdravotnictví, ekologie, IT i módy.
 

V září 2022 bude spuštěna registrace do 7. ročníku.


 

Pracujte se studenty na jedinečných projektech

 
Uspořádejte pro své studenty interaktivní besedu. V průběhu měsíce září a října vaši školu může navštívit některý z absolventů soutěže. Během prezentace představí svou zkušenost s programem Soutěž & Podnikej a odpoví na všechny zvídavé dotazy. Součástí je i krátký workshop, při němž žáci přijdou na vlastní nápad, který mohou zaregistrovat do soutěže nebo využít v rámci projektového vyučování.

Aktivita je vhodnou náplní hodin společenských věd či ekonomicky orientovaných seminářů. Počet účastníků není omezen a časová náročnost akce je cca jedna vyučovací hodina, tedy 45 minut.

Pokud vás nabídka zaujala, zde je kontakt:

Soutěž & Podnikej
Šárka Dvořáčková
mail: sarka.dvorackova@soutezapodnikej.cz
 tel.: +420 777 076 022
 

Tvořte s námi podnikavé Česko!

Další inspirace