Zpět

Ještě stále se můžete se žáky zapojit do iKid

Skvělý příklad rozvoje podnikavosti žáků.
Ještě stále se můžete se žáky zapojit do iKid
Ikid je další možnost, jak zprostředkovat žákům trénink sady podnikavých dovedností. Mají příležitost se otužovat v práci s nápadem, ve spolupráci, jak na řešení problémů, v komunikaci, neváhat převzít zodpovědnost za rozhodnutí, úspěchy i neúspěchy. Poučit se ze všech získaných zkušeností a posunout se ve svém osobním rozvoji zase o kousek dál.

Naše P-koordinátorka z Eko Gymnázia Sylva Schmiedová s námi sdílí své zkušenosti a vyzývá k tomu neváhat využít příležitosti za do iKid aktuálně zapojit.
 
Milí kolegové, ráda bych s Vámi sdílela pozvánku k soutěži iKid pro Vás a Vaše žáky. iKid je celorepublikový projekt pro mladé inovátory ve věku 10-14 let. Hravou formou podporuje rozvoj podnikatelských dovedností, inovativního myšlení a kreativity dětí.

Letos probíhá již 7. ročník a mohu iKid doporučit. Podle mého názoru jde o nejlépe organizovanou a připravenou soutěž pro žáky, kterou jsme ve škole vyzkoušeli: spousta zajímavých workshopů, setkání, spolupráce s mentory, exkurze, skvělé finále a výhrou je cesta do Irska, Dublinu a návštěva evropské centrály Googlu a Facebooku.
 
Prostě skvělý příklad podpory podnikavosti žáků.
 
 
Pokud by Vás soutěž zaujala, prosím, kontaktujte
Ivanu Pokornou  
mail: ipokorna@kpmg.cz
Mezinárodní poradenská společnost KPMG je organizátorem této soutěže.
 

Registrace týmů je stále otevřená!

Všechny důležité informace najdete na stránkách iKid.

Opravdu to stojí za to!

Nechte se inspirovat příběhem žáků z Eko Gymnázia.

Vítězové soutěže iKid 2022 v Irsku 


 

Další inspirace